SPECIALUS AUTOTRANSPORTAS, UAB

Визит-карта Виртуелна визит
SPECIALUS AUTOTRANSPORTAS, UAB

SPECIALUS AUTOTRANSPORTAS, UAB

Градежен отпад, Градење на одржување, Канализација, Комунални услуги, Комунални услуги, комунални +11

Šilutės pl. 2 -414, 4 a.
LT-91111, Klaipėda, Литванија
+370 46310 170
 
Сподели повикувајќи картичка:

Отпечаток

Компанијата код: 140026178
Код ддв: 400261716
Сс осигурител код: 336135
Линк до визит-карта

Време

I-V 7:00-16:00

Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė